basketball newsDumnie ogłaszamy iż 24 listopada w sobotę klub koszykówki wywalczył wiele osiągnięć.

1. Wystawiliśmy 7 zawodników w mini lidze Hanzy 3 x 3 co dało drużyny!
2. Rozegraliśmy 10 meczy!
3. Wywalczyliśmy 3 zwycięstwa, 3 remisy i 4 porażki.
4. Wygraliśmy 20:0!
5. Edek ( klasowy towarzysz klasy 4) był z nami na boisku
6. Bawiliśmy się świetnie i bezpiecznie.

Dziękujemy za zawody w szczególności wszystkim drużynom, klubowi Hanza, organizatorom, fotografowi, fanom i rodzicom, ISG Pro, ISG Kipsta !

Mateusz Rydzak-Moc (04.12.2018)

geography isgSzanowni Państwo! Mam zaszczyt ogłosić, że wraz ze uczniami klasy 8 wygraliśmy ogólnopolski konkurs "Klimatyczna klasa" polegający na zaprojektowaniu kampanii społecznej mającej na celu uświadomienie młodym ludziom problemów związanych ze zmianami klimatycznymi. Nasz temat dotyczył zjawiska "Miejskiej Wyspy Ciepła". To nasze pierwsze szkolne zwycięstwo na arenie narodowej! Jesteśmy bardzo podekscytowani! W nagrodę, 6 grudnia, razem z przedstawicielami 8 klasy, zamierzamy reprezentować naszą szkołę podczas konferencji Szczytu Klimatycznego ONZ ( Organizacja Narodów Zjednoczonych ) w Katowicach, z miłym przystankiem w Krakowie i krótką wycieczką do Zabrza ( Sztolnia Królowa Luiza) :) Zachęcamy również do śledzenia postępów naszej kampanii ( która dopiero się rozpoczyna) na Instagramie (eco_isg) i Facebooku (Eco Isg).

Adriana Budzisz (25.11.2018)

IMG 1620Mamy sześciu laureatów konkursu historycznego Olimpus. Zakres konkursu obejmował cały program historii ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Osiągnęliśmy jeden z najlepszych wyników w Polsce! Dziękujemy za ciężką pracę i życzymy powodzenia klaso dziewiąta!

Kamil Kucharski (18.03.2018)

unnamedDnia 21 grudnia 2017 roku odbył się Konkurs Mitologiczny organizowany przez Szkołę Podstawową nr 48. Uczennice klasy 5, Julia Bober i Wiktoria Nowacka, zajęły w nim III miejsce. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom!

Aleksandra Kotlewska (03.01.2018)

IMG 1939Miło mi poinformować, że Alekss Eriksone z klasy 9 zakwalifikował się do regionalnego etapu Konkursu Językowego dla uczniów gimnazjum, organizowanego przez Kuratorium Oświaty województwa Pomorskiego. Alekss, trzymamy za Ciebie kciuki i życzymy dalszych sukcesów!

Edyta Żywicka (4.12.2017)