190912narodoweczytanie newsW International School of Gdansk szanujemy kulturę kraju, w którym znajduje się nasza szkoła. 7 września 2019 roku był w Polsce dniem Narodowego Czytania. W ramach tej akcji, w miniony poniedziałek, uczniowie klasy 6 i 9 zaprezentowali swoim młodszym kolegom fragmenty czterech nowel wybranych spośród ośmiu zaproponowanych przez Parę Prezydencką. Wspólne zagłębianie się w piękno polskiej literatury przyczyniło się nie tylko do propagowania czytelnictwa, ale również do integracji społeczności ISG.

 

 

Galeria

Bartosz Czech (12.09.2019)

backtoschool

Witamy wszystkich!

Zapraszamy na rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla klas 1-12 w poniedziałek 2 września, o godzinie 10:00.

Do zobaczenia!

IB logoChcielibyśmy z dumą oznajmić, że Międzynarodowa Szkoła w Gdańsku otrzymała status IB World School 060020.

https://ibo.org/school/060020/

ISG jest jedyną szkoła w województwie pomorskim, która jest uprawniona do realizacji Primary Years Programme.

Dziękujemy wszystkim!

190522worldgamesday news14.05 w naszej szkole odbył się dzień sportu - „World Games”. Uczniowie przedszkola i szkoły podstawowej mieli okazje sprawdzić swoje siły w przeróżnych konkurencjach sportowych z całego świata. Były to na przykład rzut piłka koszykowa, strzał piłka na bramkę, tor futbolu amerykańskiego, wyzwanie w parkur park, bule czy slalom z kijem do hokeja i wiele innych. Starsi uczniowie natomiast mogli wykazać się jako organizatorzy. Dla nich tez było to nie lada wyzwanie.

 

Galeria

Aleksandra Czyżykowska (22.05.2019)