IMG 082314 lutego w naszej szkole świętowaliśmy „Heart Day”. Uczniowie mogli zrobić i wysłać swoje walentynki do kogokolwiek w szkole. Klasy 1-6 miały także okazję uczestniczyć w Walentynkowych grach, takich jak zabawa w kupidyna, łowienie serc czy też bingo. Wszyscy mogli również zrobić sobie zdjęcie w naszej Walentynkowej foto budce. Nauczycielami, którzy organizowali wydarzenie: Karolina Żyra i Aleksandra Czyżykowska.

Galeria

Karolina Żyra (17.02.2018)

20180212 094901W poniedziałek nasi uczniowie mieli przyjemność wzięcia udziału w warsztatach organizowanych przez Teatr Szekspirowski. Odkrywali zastosowanie nauk ścisłych w teatrze: w efektach specjalnych, kostiumach i sztucznej krwi. Było niesamowicie i mieliśmy mnóstwo zabawy.

Galeria

James Gibbs (17.02.2018)

break webKlasy 7-9 spędziły ostatni dzień w szkole biorąc udział w różnych aktywnościach. Podczas gdy uczniowie klasy 9 grali w gry planszowe, a potem podziwiali wystawę Beksińskiego w Teatrze Szekspirowskim, klasy 7-8 rozpaczliwie próbowały wydostać się z Escape Room’u.
Spòjrzcie na zdjęcia. 

Galeria 

Edyta Żywicka (17.02.2018)

Zdj na stronePani Teresa wraz z klasą 5 bierze udział w prestiżowym programie KOMPETENTCJE NA SZÓSTKĘ organizowanym przez Fundację Uniwersytet Dzieci w roku szkolnym 2017/2018.

Fundacja Uniwersytet Dzieci od 10 lat organizuje zajęcia dla najmłodszych, współpracując z najlepszymi naukowcami i specjalistami z różnych dziedzin. Scenariusze lekcji powstają na podstawie zajęć prowadzonych na uczelniach wyższych. Materiały są zgodne z podstawa programowa i gwarantują zdobywanie wiedzy w atrakcyjny i interesujący sposób - poprzez eksperymentowanie, doświadczanie, analizowanie i wyciąganie wniosków.

W ramach programu klasa 5:

- weźmie udział w 5 atrakcyjnych lekcjach o różnorodnej tematyce,

- rozwinie kompetencje społeczne,

- nauczy się pracować w zespole i dzielić zadaniami,

- rozwinie umiejętność kreatywnego myślenia i samodzielnego rozwiazywania problemów,

- oraz Pani Teresa wezmą udział w konkursie z nagrodami,

- ma szanse na udział w kolejnym wartościowym projekcie w nowym roku

szkolnym.

Teresa Łepek (15.01.2018)

1.png