181114diadelosmuertos newsWe wtorek, 30 października, obchodziliśmy w naszej szkole "el día de los muertos". Z tej okazji klasa 5 przygotowała "dzień w Meksyku". Każda klasa od 1 do 7 odwiedziała salę zmienioną w Meksyk i uczestniczyła w różnych aktywnościach związanych z tym świętem. Kolorowe kwiaty, maski szkieletów i quizy były gwoździami programu. Wszyscy z radością uczestniczyli w tym wydarzeniu.

 

 

 

Galeria

Vanesa Jimenez Molina

181101grade1fete news19 października pierwsza klasa oficjalnie stała się członkiem społeczności ISG. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności i talenty czym przekonali jury, że są idealnymi kandydatami na pierwszoklasistów ;) Po występie i złożeniu przysięgi nasza pani dyrektor Agata Kożuszek uroczyście przywitała naszych małych uczniów. To był bardzo ważny i ekscytujący dzień dla naszych pierwszoklasistów!

 

 

Galeria

Aleksandra Patalon (01.11.2018)

181031basketball04W październikową sobotę (27.10) czwórka naszych uczniów wzięła udział w zawodach koszykówki "Mała liga 3 x 3" zoorganizowanej przez Hanzę Gdańsk i Młode Lwy. Trener Mateusz dumnie ogłasza iż wygraliśmy jeden z meczy 16-10 z gospodarzami. Gratulacje dla klubu koszykówki! Dziękujemy organizatorom za zdjęcia i zawody.

 

 

 

Galeria

Mateusz Rydzak-Moc (31.10.2018)

181028intelvisit news19 października uczniowie ISG mieli wyjątkową okazję zwiedzić biura firmy Intel, gdzie mogli podpatrzeć jak wygląda prawdziwy świat informatyki, dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania firmy oraz doświadczyć najnowszego sprzętu VR. Naszą wizytę zwieńczyła magiczna sesja fotograficzna w Zielonym Pokoju. Wielkie podziękowania dla pracowników firmy Intel za gościnność!!!

 

Galeria

James Gibbs (28.10.2018)

181029footballtournamentgirls newsW piątek, 26 października, dziewczynki z klas 4 i 5 brały udział w Turnieju Piłkarskim na Gedanii. Grały z bardziej doświadczonymi drużynami dzięki czemu wiele się nauczyły. Pan Mateusz jest bardzo dumny z ich wysiłku, sportowego ducha oraz motywacji, aby zagrać każdy mecz. Najwięcej emocji przyniósł nam mecz ze szkołą GASP, gdzie w pierwszej połowie ISG wygrywało 1:0. Ostatecznie przegraliśmy z zaprzyjaźnioną szkołą 1:2. Dziewczynki były bardzo podekscytowane i zmotywowane do gry. Dziękujemy za ten wysiłek!

 

 

Galeria

Mateusz Rydzak-Moc (29.10.2018)