Szanowni Państwo, 

uprzejmie informujemy, że w dniach od 25 do 26 lutego 2021 sekretariat International School of Gdansk pracuje w trybie zdalnym. 

Prosimy o kontakt telefoniczny (w godzinach 08:00 - 16:00) lub mailowy.

 

Z poważaniem, 

Zarząd International School of Gdansk 

1 1

20210214grade1 100day01W ubiegły piątek, klasa 1 obchodziła ważny jubileusz - setny dzień szkoły! Uczniowie przebrali się za stuletnich staruszków. Powoli poruszali się po klasie, niektórzy nawet o laskach. Klasa pracowała nad książeczką. w której piątkami i dziesiątkami odliczała do 100. Później, uczniowie ruszyli do stanowisk przy których liczyli 100 sztuk różnych przedmiotów: kulek, wacików, spinaczy, obrazków i serduszek – konfetti. Pochwalili się również setką przedmiotów które przynieśli z domu – fasolek, nitek makaronu, monet, naklejek i kart). W zabawie pierwszoklasistom towarzyszyli nauczyciele. Podczas zajęć W-F Pan Dawid zaprezentował studniowy program ćwiczeń. Z kolei Pani Vanesa nauczyła pierwszaków liczyć do stu po hiszpańsku. 100 dzień szkoły okazał się wspaniałym i pełnym zabawy wydarzeniem.

 

Galeria

Lori Farquhar (14.02.2021)

mapofmiddleearthKlasa 6 pracowała w ostatnim czasie z lekturą Hobbit, czyli tam i z powrotem J. R. R. Tolkiena. Śledząc podróż Bilba i krasnoludów do Samotnej Góry, uczniowie poznawali tajemniczy, pełen fantastyki i czarów świat Śródziemia. Walka dobra ze złem okazała się trudnym, ale możliwym zadaniem do wykonania. Skarb i królestwo krasnoludów zostały wreszcie odzyskane, a w całej krainie wokół Samotnej Góry zapanował na nowo ład i pokój.
 
Jako podsumowanie zajęć z lekturą klasa 6 przygotowała kreatywny projekt biura podróży, które oferuje niesamowitą wyprawę śladami hobbita i jego towarzyszy, zapewniając turystom mnóstwo atrakcji. Zapraszamy w magiczną podróż do Śródziemia!
 

20210203carnivalisg 09W ubiegły wtorek nasi uczniowie wzięli udział w zabawie karnawałowej. Na balu pojawiły się postacie z bajek, filmów, gier, itp. Wychowawczynie przygotowały dla swoich podopiecznych moc atrakcji. W klasie Pani Lori odtańczono popularną congę. Drugoklasiści pod wodzą Pani Oli również bawili się w najlepsze. Z kolei trzecia klasa Pani Mire przygotowała prawdziwą karnawałową ucztę! Zapraszamy do naszej galerii po relację zdjęciową z balu. 

 

 

 

 

Galeria

Bartosz Czech (03.02.2021)