ISGlutyW lutym wróciliśmy do szkoły pełni energii. Czeka nasz kolejny, fascynujący semestr. Wszyscy przygotowujemy się do upragnionej już wiosny. Rozmawiamy o tych wszystkich nowościach i nadziejach zarówno indywidualnie jak i na warsztatach.

Anna Zdolska-Wawrzkiewicz

ISGgrudzieńW grudniu w starszych klasach odbyły się warsztaty dla dziewcząt dotyczące kobiecości i dojrzewania. Wspólnie zmierzyliśmy się z tym nie łatwy, a tak ważnym tematem. Towarzyszyła nam i zaduma i śmiech, co więcej udało z optymizmem spojrzeć na cały proces.

Anna Zdolska-Wawrzkiewicz

ISGpaździernikPaździernik w ISG bym miesiącem licznych rozmów indywidualnych z dziećmi. Także rodzice korzystali z porad i wsparcia pracowników Poradni.

Anna Zdolska-Wawrzkiewicz

W czerwcu zakończyły się terapie logopedyczne w ISG. Mamy za sobą rok intensywnej pracy i wielu wysiłków, ale także wspomnienia dobrej zabawy i mile spędzonego czasu. Najlepszą nagrodą za wytrwałość, zaangażowanie i motywację do ćwiczeń są oczywiście poczynione przez uczniów postępy. Udanych wakacji!

czerwiec1.jpgczerwiec2.jpg

Czerwiec 2018, Małgorzata Kostecka  - logopeda

Zapraszamy uczniów klas I-III do udziału w konkursie plastycznym. Aby powalczyć o nagrodę, należy za pomocą dowolnej techniki stworzyć samogłoskę, która będzie się nadawała do zabawy. Zadaniem tej samogłoski jest oddziaływanie na wybrany zmysł lub zmysły.

Kwiecień 2018, Małgorzata Kostecka – logopeda, Michalina Biedrzycka – terapeuta pedagogiczny