Kożuszek.jpg

Agata Kożuszek 

Dyrektor szkoły

Absolwentka filologii polskiej oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania oświatą i polityki oświatowej. Ukończyła również kierunki: psychologia biznesu oraz wiedza o kulturze. Przez 9 lat była dyrektorem Gdańskiego Autonomicznego Gimnazjum, od 13 lat związana ze szkołami Gdańskiej Fundacji Oświatowej jako nauczyciel języka polskiego, wiedzy o kulturze i wychowawca klas.

  sirak.jpg

Katarzyna Sirak

Dyrektor zarządzający

Absolwentka pedagogiki oraz studiów menadżerskich dla Kadry Kierowniczej Oświaty. Podyplomowo zdobyła uprawnienia nauczania matematyki oraz terapii pedagogicznej. Ma 13 letnie doświadczenie w zarządzaniu placówką oświatową. Od ponad 10 lat prowadzi zajęcia ze studentami i słuchaczami studiów podyplomowych na Uniwersytecie Gdańskim. Jest współautorką podręczników do edukacji wczesnoszkolnej - „Kolorowa klasa” oraz programów nauczania zatwierdzonych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Józwa.jpg

Paulina Józwa

Wicedyrektor szkoły

Ukończyła studia z zakresu anglistyki oraz technologii informacyjnej i inżynierii komputerowej. Zaangażowana w podnoszenie poziomu kreatywności uczniów. Od ponad 10 lat pracuje jako nauczyciel i wychowawca. 

     

 

maderska.jpg

Agata Maderska

Sekretarz szkoły

    Joanna Jefimik

Sekretarz szkoły 

gibbs.jpg

James Gibbs

Opiekun klasy 8, nauczyciel IT, historii, logiki, etyki

Ukończył psychologię na University of Washington. Po roku pracy z młodzieżą w Berlinie kontynuował studia na wydziałach: pedagogiki oraz filologii germańskiej i angielskiej na Wolnym Uniwersytecie w Berlinie. Pasjonat nowoczesnych technologii i techniki. Mieszka i uczy w Trójmieście od 1998 roku.

  Żywicka

Edyta Caban-Żywicka

Opiekun klasy 9, nauczyciel języka angielskiego

Anglistka z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła filologię angielską i pedagogikę. Jest także absolwentką podyplomowych studiów z
translatoryki języka angielskiego. Posiada uprawnienia egzaminatora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku.

Orłowska.jpg

Adriana Budzisz-Orłowska

Nauczyciel geografii 

Absolwentka wydziału geografii i podyplomowych studiów pedagogicznych. Doświadczenie zdobywała podczas licznych podróży, łącząc pasję z pracą zawodową. Uczestniczy w międzynarodowych projektach skierowanych do nauczycieli geografii. 

  Calladine.jpg

David Calladine

Nauczyciel języka angielskiego i historii

Absolwent Camberwell School of Art z tytułem konserwatora zabytków oraz zarządzania instytucjami muzealnymi na Uniwersytecie w Portsmouth. Następnie uzyskał uprawnienia nauczycielskie w Wielkiej Brytanii, gdzie przez 12 lat pracował jako nauczyciel historii sztuki, plastyki, nauk przyrodniczych i języka angielskiego. Do Polski przeprowadził się w 2015 roku.

czyzykowska.jpg

Aleksandra Czyżykowska

Nauczyciel wychowania fizycznego

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Trener piłki siatkowej, instruktor fitness oraz odnowy biologicznej. Przez 2 lata trenowała drużynę siatkarską dziewcząt GOKF w Pomorskiej Lidze Wojewódzkiej. 

   

gerber.jpg

Dane Gerber 

Nauczyciel muzyki

Ukończył Macquarie University z tytułem magistra sztuki ze specjalizacją: literatura angielska i muzyka. Następnie uzyskał tytuł magistra wychowania wczesnoszkolnego University of Western Sydney. Pracował jako nauczyciel i wychowawca w szkołach w Londynie i Sydney. Przez kilkanaście lat uczył dzieci i młodzież gry na pianinie.

  molina.jpg

Vanesa Jimenez Molina

Nauczyciel języka hiszpańskiego

Uzyskała tytuł magistra międzynarodowego nauczyciela języka hiszpańskiego. Ukończyła również wychowanie fizyczne na Uniwersytecie w Sevilli. Pracowała jako asystent nauczyciela w Dubaju, a także jako nauczyciel języka hiszpańskiego w Szczecin International School.

Kucharski.jpg

Kamil Kucharski

Nauczyciel historii Polski i WOS

Absolwent wydziału historii z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu także w klasach dwujęzycznych. Specjalizował się w zakresie historii myśli i kultury politycznej.

   Łepek

Teresa Łepek

Nauczyciel chemii

Absolwentka wydziału chemii z tytułem magistra i inżyniera. Odbyła siedmiomiesięczny staż naukowy w Kanadzie, doskonaląc zdolności językowe. Studentka studiów doktoranckich. Pasjonatka zadań logicznych i matematycznych. Nieustannie rozwija swój warsztat pracy nauczyciela, uczestnicząc w szkoleniach i wizytach studyjnych. 

Łęgowska

Ewelina Łęgowska

Nauczyciel fizyki i eksperymentów

Absolwentka fizyki medycznej a obecnie także studentka studiów doktoranckich z zakresu fizyki na Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii. Od kilku lat aktywnie współpracuje ze stowarzyszeniem “Bez rutyny”, prowadząc zajęcia dla młodzieży popularyzujace nauki przyrodnicze. 

  Macierzanka.jpg

Małgorzata Macierzanka

Nauczyciel biologii

Doktor biochemii. Absolwentka Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii. Przez osiem lat mieszkała w Wielkiej Brytanii, gdzie uzyskała uprawnienia i doświadczenie jako nauczyciel w brytyjskich szkołach. Uczestniczyła w szeregu zagranicznych szkoleń z zakresu Primary Year Program. 

roziewski.jpg

Paweł Roziewski

Nauczyciel wychowania fizycznego

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, trener pływania II klasy, sędzia pływania, ratownik WOPR, instruktor gimnastyki sportowej, główny trener parkouru w Klubie Sportowym Movement i popularyzator tego sportu.

  IMG_1866.jpg

Marcin Szyszkowski

Nauczyciel matematyki

Doktor nauk matematycznych. Przez wiele lat pracował jako nauczyciel akademicki na West Virginia University, Columbus State University oraz Uniwersytecie Gdańskim.
Związany jest też z matematyką w wymiarze szkolnym, jako współorganizator olimpiady matematycznej.

 IMG_20160925_142245.jpg

Izabela Tereszkiewicz

Nauczyciel języka polskiego i grafiki komputerowej

Absolwentka filologii polskiej i z zamiłowania nauczyciel technologii komputerowej. Doświadczenie międzynarodowe zdobyła, pracując przez 6 lat w liceum ogólnokształcącym w Paryżu.

  wojnowski.JPG

Tomasz Wojnowski 

Nauczyciel religii 

Absolwent teologii, historii i edukacji dla bezpieczeństwa. Nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą. Przygotowuje się do obrony doktoratu z zakresu teologii.

 

Zuzanna Konieczna - Czerwinska 

Bibliotekarz

Absolwentka kulturoznawstwa i grafiki projektowej. Aktywnie pracuje jako ilustrator. Od kilku lat prowadzi zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży. Obecnie studentka podyplomowych studiów z zakresu pedagogiki..