Kożuszek.jpg

Agata Kożuszek 

Dyrektor szkoły

Absolwentka filologii polskiej oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania oświatą i polityki oświatowej. Ukończyła również kierunki: psychologia biznesu oraz wiedza o kulturze. Przez 9 lat była dyrektorem Gdańskiego Autonomicznego Gimnazjum, od 13 lat związana ze szkołami Gdańskiej Fundacji Oświatowej jako nauczyciel języka polskiego, wiedzy o kulturze i wychowawca klas.

blaszkowski

Wojciech Błaszkowski

Dyrektor zarządzający ISG

Absolwent magisterskich i doktoranckich studiów ekonomicznych na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończył również Akademię Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Przez kilka lat pracował jako nauczyciel w szkole średniej oraz jako wykładowca akademicki. Realizował także swoje zainteresowania zawodowe w obszarze finansów i audytu. Od 10 lat związany z organizacją oświaty w Mieście Gdańsku.

kilian.jpg

Małgorzata Kilian - Pieczonka 

Koordynator PYP 

Absolwentka filologii polskiej ze specjalnością logopedyczną i teatrologiczną. Posiada dyplom Kolegium Języków Obcych, podyplomowych studiów w zakresie HR oraz zarządzania oświatą. Ukończyła kurs koordynatorów Primary Years Program oraz liczne szkolenia zagraniczne dotyczące wdrażania programu.
Jest dyrektorem International Preschool of Gdansk. Wcześniej była związana z Gdańską Fundacją Oświatową jako pracownik Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej “Osiek”.

jefimik

Joanna Jefimik

Sekretarz szkoły 

Absolwentka magisterskich studiów z zakresu Geografii i Studiów Regionalnych na Uniwersytecie Łódzkim. Doświadczenie w pracy zdobyła podczas wieloletniego pobytu w Manchester, U.K. pracując dla międzynarodowych korporacji. W roku 2017 wróciła na stałe do Polski, wybierając Gdańsk jako miejsce zamieszkania.

patalon male

Aleksandra Patalon

Opiekun klasy 1

Absolwentka pedagogiki oraz pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. Ukończyła również studia podyplomowe zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Pracowała w przedszkolach na terenie Gdańska. Uczestniczyła w szeregu zagranicznych szkoleń z zakresu Primary Years Programme.

 Bernadeta.jpg

Bernadeta Węzeł

Opiekun klasy 2

Absolwentka pedagogiki i studiów podyplomowych z zakresu edukacji wczesnoszkolnej. Jest trenerką Odysei Umysłu. Doświadczenie zdobywała, pracując z dziećmi w Wielkiej Brytanii i we Francji oraz w Polsce jako nauczyciel w przedszkolu anglojęzycznym oraz nauczyciel języka angielskiego w szkole podstawowej.

farquhar

Lori Farquhar

Opiekun klasy 3

Absolwentka edukacji wczesnoszkolnej Uniwersytetu Northern Colorado. Otrzymała tytuł magistra na kierunku Curriculum and Instruction in Reading na Uniwersytecie Grand Canyon. Doświadczenie zdobyła ucząc w Imagine Charter School w Firestone, Colorado.

gerber.jpg

Dane Gerber 

Opiekun klasy 4, nauczyciel muzyki i języka angielskiego

Ukończył Macquarie University z tytułem magistra sztuki ze specjalizacją: literatura angielska i muzyka. Następnie uzyskał tytuł magistra wychowania wczesnoszkolnego University of Western Sydney. Pracował jako nauczyciel i wychowawca w szkołach w Londynie i Sydney. Przez kilkanaście lat uczył dzieci i młodzież gry na pianinie.

Macierzanka.jpg

Małgorzata Macierzanka

Opiekun klasy 5, nauczyciel biologii

Doktor biochemii. Absolwentka Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii. Przez osiem lat mieszkała w Wielkiej Brytanii, gdzie uzyskała uprawnienia i doświadczenie jako nauczyciel w brytyjskich szkołach. Uczestniczyła w szeregu zagranicznych szkoleń z zakresu Primary Years Programme.

Łepek

Teresa Łepek

Opiekun klasy 6, nauczyciel matematyki i chemii 

Absolwentka wydziału chemii z tytułem magistra i inżyniera. Odbyła siedmiomiesięczny staż naukowy w Kanadzie, doskonaląc zdolności językowe. Studentka studiów doktoranckich. Pasjonatka zadań logicznych i matematycznych. Nieustannie rozwija swój warsztat pracy nauczyciela, uczestnicząc w szkoleniach i wizytach studyjnych.

Kotlewska.jpg

 Aleksandra Kotlewska

Opiekun klasy 7, nauczyciel języka polskiego i historii Polski

Ukończyła filologię polską. Jest również absolwentką studiów podyplomowych w zakresie wiedzy o kulturze oraz bibliotekoznawstwa. Ma wieloletnie doświadczenie nauczania na różnych etapach edukacyjnych. Posiada uprawnienia i doświadczenie w pracy jako egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej.

psucho

Izabela Tereszkiewicz

Opiekun klasy 8, nauczyciel języka polskiego i grafiki komputerowej

Absolwentka filologii polskiej i z zamiłowania nauczyciel technologii komputerowej. Swoje doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku zdobyła pracując przez 6 lat w liceum w Paryżu. 

gostomska

Anna Gostomska

Nauczyciel języka polskiego

Ukończyła filologię polską i angielską na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W 2015 roku obroniła rozprawę doktorską z zakresu literatury i sztuki europejskiej doby średniowiecza i wczesnej nowożytności. Prowadziła zajęcia z literatury na poziomie akademickim, pracowała także jako nauczyciel w gimnazjum i szkole średniej.

sulich

Aleksandra Sulich

Nauczyciel języka polskiego 

Absolwentka pedagogiki oraz certyfikowany nauczyciel glottodydaktyki i glottoterapii, czyli systemu nauki czytania i pisania opracowanego przez prof. Rocławskiego. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę zdobytą na studiach podyplomowych z zakresu arteterapii. Doświadczenie w pracy z młodzieżą zdobywała m.in. podczas pracy w szkołach w Wielkiej Brytanii.

wyrwicka

Natalia Wyrwicka

Nauczyciel języka polskiego dla obcokrajowców

Absolwentka filologii polskiej na specjalnościach edytorstwo i nauczanie języka polskiego jako obcego. W ubiegłych latach prowadziła na Ukrainie kursy z języka polskiego.

Kucharski.jpg

Kamil Kucharski

Nauczyciel historii i WOS

Absolwent wydziału historii z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu także w klasach dwujęzycznych. Specjalizował się w zakresie historii myśli i kultury politycznej. 

Żywicka

Edyta Caban-Żywicka

Nauczyciel języka angielskiego

Anglistka z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła filologię angielską i pedagogikę. Jest także absolwentką podyplomowych studiów z translatoryki języka angielskiego. Posiada uprawnienia egzaminatora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku.

calladine

David Calladine

Nauczyciel języka angielskiego i historii

Absolwent Camberwell School of Art z tytułem konserwatora zabytków oraz zarządzania instytucjami muzealnymi na Uniwersytecie w Portsmouth. Następnie uzyskał uprawnienia nauczycielskie w Wielkiej Brytanii, gdzie przez 12 lat pracował jako nauczyciel historii sztuki, plastyki, nauk przyrodniczych i języka angielskiego. Do Polski przeprowadził się w 2015 roku.

molina.jpg

Vanesa Jimenez Molina

Nauczyciel języka hiszpańskiego

Uzyskała tytuł magistra międzynarodowego nauczyciela języka hiszpańskiego. Ukończyła również wychowanie fizyczne na Uniwersytecie w Sevilli. Pracowała jako nauczyciel w Dubaju, a także jako nauczyciel języka hiszpańskiego w Szczecin International School. 

Orłowska.jpg

Adriana Budzisz-Orłowska

Nauczyciel geografii 

Absolwentka wydziału geografii i podyplomowych studiów pedagogicznych. Doświadczenie zdobywała podczas licznych podróży, łącząc pasję z pracą zawodową. Uczestniczy w międzynarodowych projektach skierowanych do nauczycieli geografii.

szyszkowski

Marcin Szyszkowski

Nauczyciel matematyki

Doktor nauk matematycznych. Przez wiele lat pracował jako nauczyciel akademicki na West Virginia University, Columbus State University oraz Uniwersytecie Gdańskim.
Związany jest też z matematyką w wymiarze szkolnym, jako współorganizator olimpiady matematycznej.

Łęgowska

Ewelina Łęgowska

Nauczyciel fizyki

Absolwentka fizyki medycznej a obecnie także studentka studiów doktoranckich z zakresu fizyki na Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii. Od kilku lat aktywnie współpracuje ze stowarzyszeniem “Bez rutyny”, prowadząc zajęcia dla młodzieży popularyzujace nauki przyrodnicze.

rydzak.jpg

Mateusz Rydzak - Moc 

Nauczyciel wychowania fizycznego i świetlicy

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Posiada uprawnienia trenera lacrosse'a, instruktora pływania i koszykówki. Prowadzi drużyny piłki nożnej a dodatkowo rozwija swój warsztat jako nauczyciel gry w szachy. 

 czyzykowska.jpg

Aleksandra Czyżykowska

Nauczyciel wychowania fizycznego

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Trener piłki siatkowej, instruktor fitness oraz odnowy biologicznej. Przez 2 lata trenowała drużynę siatkarską dziewcząt GOKF w Pomorskiej Lidze Wojewódzkiej. 

roziewski.jpg

Paweł Roziewski

Nauczyciel wychowania fizycznego

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, trener pływania II klasy, sędzia pływania, ratownik WOPR, instruktor gimnastyki sportowej, główny trener parkouru w Klubie Sportowym Movement i popularyzator tego sportu.

 czerwinska

Zuznanna Czerwinska-Konieczny

Bibliotekarz

Absolwentka kulturoznawstwa i grafiki projektowej. Aktywnie pracuje jako ilustrator. Od kilku lat prowadzi zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży. Obecnie studentka podyplomowych studiów z zakresu pedagogiki.

wojnowski.JPG

Tomasz Wojnowski 

Nauczyciel religii 

Absolwent teologii, historii i edukacji dla bezpieczeństwa. Nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą. Przygotowuje się do obrony doktoratu z zakresu teologii.

gibbs.jpg

James Gibbs

Nauczyciel techniki, IT, etyki

Ukończył psychologię na University of Washington. Po roku pracy z młodzieżą w Berlinie kontynuował studia na wydziałach: pedagogiki oraz filologii germańskiej i angielskiej na Wolnym Uniwersytecie w Berlinie. Pasjonat nowoczesnych technologii i techniki. Mieszka i uczy w Trójmieście od 1998 roku.

golebiewska

Aleksandra Gołębiewska

Nauczyciel świetlicy

Absolwentka Anglistyki oraz Amerykanistyki jak i studiów podyplomowych przygotowania pedagogicznego. Wcześniej pracowała jako nauczyciel języka angielskiego w technikum.

polkowski

Adam Polkowski 

Nauczyciel kostki Rubika 

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Speedcubingu, mistrz Polski w klasycznej kostce 3x3x3 z 2010 roku. Delegat Światowej Federacji Speedcubingu.